Hakkımızda

 


Şenocak Hafriyat Madencilik İnşaat

Şenocak Hafriyat Madencilik İnşaat ; proje ve inşaat taahhüt işlerini yapmaya 40 yıllık birikimiyle kesintisiz olarak devam etmektedir. Kalite ve dürüstlükten ödün vermeden, çevreyi koruyarak, yeniliklere ve denetime sürekli açık olarak

-Betonarme ve çelik konstrüksiyon yapı projeleri

-Altyapı projeleri

-Danışmanlık ve müşavirlik

-Konut inşaatları

-Her türlü altyapı ve inşaat taahhüt işleri yapıyoruz.

Hedefimiz inşaat teknolojisindeki yenilikleri takip ederek müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak, yoğun ve yüksek sürümlü değil doğru müşteriye doğru çözümler üreterek yüksek memnuniyet sağlamaktır.

 • Zamanlama

  Bir projenin en önemli aşaması zamanlamadır şüphesiz. İkame edilemeyecek ve yerine koyulamayacak tek kaynakdır zaman. Şenocak Hafriyat Madencilik İnşaat olarak bütün projelerimizde en önemli unsur zamandır. Zaman ile yarışmıyor, zamanı etkili kullanıyoruz.

 • Nitelikli Projeler ve Kaliteli İmalatlar.

  Tecrübemizi ve birikimimizi planlama aşamasında etkin kullanıp, kaliteli üretimler yapmaya önem veriyoruz. Geriye dönüşü olmayan hatalar bize ve size zaman ve kaynak kaybettirir. Kaliteli bir ekip ile etkin ve yetkin planlamalar yapıp; kayıpsız projeler ve imalatlar yapıyoruz.

 • Ekip Çalışması Yapıyoruz.

  Alanında uzman kişilerle çalışmak; Şenocak Hafriyat Madencilik İnşaatın önemsediği ve benimsediği bir kuraldır. Kaliteli projeler bir kişi ya da kişilerin değil, etkili ve uyumlu bir ekibin çalışmaları sonucu üretilir. Buna bağlı olarak, alanında uzman ekiplerle çalışıyoruz. Kaliteli imalatlar yapıyoruz

 • Ve Çevreye Saygılıyız.

  Kaynakların sınırlı ve ihtiyaçların sınırsız olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Proje ve imalatlarımızda iyi sonucu almak adına; canla başla hiç bir özveriden kaçınmadan çalışıyoruz. Kaçındığımız tek husus çevreye zarar vermek. Çevreye duyarlı projeler üretiyoruz.